:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • پروژه رشته مدیریت فعالیت های مدیریت

  دسته :

  مدیریت

  فرمت/ورد تعداد صفحات 165
  قیمت : 5000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد پروژه رشته مدیریت فعالیت های مدیریت :

 پروژه رشته مدیریت فعالیت های مدیریت

چکیده :  

اثر بخش بودن فعالیت های مدیریت، به تمایلات افراد درون سازمان در انجام وظایف محوله آنها بستگی دارد؛ از سوی دیگرهمه رفتارهای افراد هدفداراست. در واقع، دو عامل رفتار را شکل می دهد: یکی انگیزه و دیگری هدف. از این رو، انگیزه داشتن کارکنان برای انجام وظایف، و همسویی اهداف فردی با اهداف سازمان نقش اساسی در موقعیت سازمانی دارند.  اهمیت و جایگاه سبک مدیریت و کمک به سیستم اداری و نیروی کار آفرین  باعث می شود که مدیر کل محترم کمیته امداد امام خمینی استان خراسـان رضوی، معاونین و رؤسای ادارهای مستقر در اداره کل را از نگرانی در مجموعه پــرسنلی وکاهش تخلفات اداری و همچنین بالا رفتن جلب رضایت مندی ارباب رجـوع یاری نقش تصمیم گیری  ۱- نقش کار آفرینی: در این نقش مدیر برای ایجاد تغییر و تحول در سازمان، به تحقیق و بررسی می‌پردازد. در واقع مدیر در این نقش با میل و رغبت منشـاء تغییر در داخل سازمان می‌باشد.   ۲- نقش تنش زدایی: در این نقش هر گاه سازمان با تشنجات و مسائل ناگهانی روبرو می‌شود مدیران مسئول ارائه راه حل و اقدامات اصلاحی می‌باشند.    ۳- نقش تخصیص دهنده منابع: مسئولیت تخصیص دادن انواع منابع سازمان بـــرعهده مدیران است. برنامه ریزی، دادن درخواست،  بودجه بندی و برنامه ریزی امور کارکنان سازمان از این قبیل‌اند.  ۴- نقش مذاکره کننده: در این نقش مدیر در مذاکرات و انعقاد قراردادها، نقش نمایندگی سازمان را بر عهده دارد. (رابینز،۱۳۷۷)  پژوهشگر در ادامه سه فرضیه عنوان نمود که عبارتند از: ۱-   سبک مدیریت برسیستم اداری وباعث شور ونشـاط در روحیه پرسنل می گردد. ۲-  سبک مدیریت باعث بالارفتن انگیـزش کارکنان در جهت بهبود امور محوله و جلب رضایت مندی ارباب رجوع می شود.   ۳- سبک مدیریت بر اهداف سازمان تأثیرگذار است.    در بررسی و تجزیه وتحلیل فرضیه اول، ۲۸درصد از نمونه ها گزینه بسیار خوب، ۴۵درصد گزینه خوب، ۱۲ درصد گزینه متوسط و ۱۵ درصد گزینه بد را انتخاب نموده اند. بنا براین ۸۵ درصد از نمونه ها گزینه های بسیار خوب، خـوب و متوسط را انتخاب کرده اند.     نتیجه می گیریم که سبک مدیریت بر سیستم اداری و باعث شور ونشاط در روحیه پرسنل می گردد. پس فرضیه اول تائید می شود. در پاسخ فرضیه دوم که سبک مدیریت باعث بالارفتن انگیـزش کارکنان در جهت بهبود امور محوله و جلب رضایت مندی ارباب رجوع می شود.رابطه معنی داری وجود دارد. در بررسی و تجزیه وتحلیل فرضیه دوم، ۳۹درصد از نمونه ها گزینه بسیار خوب، ۵۱ درصد گزینه خوب، ۶ درصد گزینه متوسط و۴ درصد گزینه بد را انتخاب نموده اند. بنا براین ۹۶ درصدازنمونه ها گزینه های بسیار خوب،خوب ومتوسط راانتخاب کرده اند.

نتیجه می گیریم که سبک مدیریت باعث بالارفتن انگیـزش کارکنان در جهــــت بهبود امور محوله و جلب رضایت مندی ارباب رجوع می شود. پــــس فرضیه دوم تائیـد می شود. در پاسخ فرضیه سوم که سبک مدیریت بر اهداف سازمان تأثیرگذاراست. رابطه معنی داری وجود دارد. در بررسی و تجیه وتحلیل فرضیه سوم،۴۴درصد از نمونه ها گزینه بسیار خوب، ۴۷ درصد گزینه خوب، ۵ درصد گزینه متوسط و۴ درصد گزینه بــد را  انتخاب نموده اند. بنا براین ۹۶ درصد از نمونه ها گزینه های بسیار خوب، خوب و متوسط را انتخاب کرده اند. نتیجه می گیریم که سبک مدیریت براهداف سازمان تأثیرگذار است. پــس فرضیه سوم تائید می شود.  پژوهشگر در این زمینه با محدودیت هایی مواجه بوده است کــــه از آن جمله : محدودیت زمانی جهت تحقیق، نبود کتابخانه مجهز و در دستـــــــرس نبودن کتاب ها ومنابع، وجود مشغله کاری که فرصت تحقیق دقیقتر را میسر نمی کرد، محدود بودن جامعه آماری و جامعه نمونه، عدم ارائه بعضی پاسخ های منطقی درپرسش نامه وهزینه های بالای تایپ وتکثیر تحقیق بوده است.     همچنین جهت تاثیر گذاری بیشتر و پربارتر شدن این موضوع کار در عرصه پیشنهاداتی را پرسنل کمیته امداد امام خمینی منطقه یک مشهد و پژوهشگر ارائه نمودند که از آن جمله پیشنهاد می گردد از همکاران بطوری استفاده شود که در پست خود علاقه داشته باشند. پیشنهاد می گردد تمهیدات تفریحی و رفاه پرسنل جهت شادابی بیشتر در کار انجام شود. پیشنهاد می گردد جهت بالا رفتن کیفیت کار و امور محوله پرسنل آموزشهای بیشتری برگزار گردد.و..

فهرست مطالب:
عنوان
مقدمه
– بیان مسئله
بیان اهداف تحقیق
ضرورت های اهمیت تحقیق
فرضیه های تحقیق
تعریف مفاهیم و واژه ها
فصل دوم
بررسی مبانی نظری و تئوری
بررسی تحقیقات گذشته
اجزای موثر در مهارت انسانی
انگیزش
تکریم ارباب رجوع
مدیریت از دیدگاه امام علی (ع)
موقعیت جغرافیایی و تاریخی شهر مقدس مشهد

فصل سوم
روش تحقیق
جامعه آماری
جامعه نمونه آماری
ابزار تحقیق و روش جمع آوری اطلاعات
روش تجزیه و تحلیل، تعیین اعتبار ابزار جمع آوری داده ها
فصل چهارم
تجزیه و تحلیل سوال ها
بررسی و تجزیه و تحلیل فرضیه ها
فصل پنجم
خلاصه تحقیق
محدویت های تحقیق
پیشنهادها
پیوست ها
–     پرسش نامه
عکس
منابع تحقیق

پروژه رشته مدیریت فعالیت های مدیریت

قیمت : 5000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : یکشنبه, ۹ بهمن ۱۴۰۱
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright powerpoint24.ir 2009-2022