:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • پروژه بررسی تاثیر زنگ ورزش بر روی سلامت روانی دانش آموزان

  دسته :

  روانشناسی, علوم تربیتی

  فرمت/ورد تعداد صفحات 99
  قیمت : 7000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد پروژه بررسی تاثیر زنگ ورزش بر روی سلامت روانی دانش آموزان :

پروژه بررسی تاثیر زنگ ورزش بر روی سلامت روانی دانش آموزان مقطع پنجم ابتدایی شهرستان ابهر

فهرست مطالب

چکیده ۵
مقدمه ۷
بیان مساله ۸
سوال مسئله ۹
اهداف تحقیق : ۹
اهمیت و ضرورت تحقیق ۹
فرضیه های تحقیق ۱۰
متغییرهای تحقیق ۱۰
افزایش زنگ ورزش = متغییر وابسته ۱۰
تعاریف عملیاتی ونظری واژه ها و مفاهیم ۱۰
تعریف عملیاتی سلامت روانی ۱۱
مقدمه و کلیات ۱۳
تعریف ۱۳
مشکل تعریف ۱۳
تاریخچه ۱۸
مختصری درباره تاریخچه بهداشت روانی در ایران ۳۰
بهداشت روانی و ورزش ۳۷
مراحل رشد و ارتباط آن با ورزش ۴۳
نقش بزرگسالان در ورزش کودکان و نوجوانان ۴۴
نقش مربی در بهداشت روانی ۴۶
پژوهش در انگیزه ، رضایت و تعارض ۴۷
بهداشت روانی و اجتماع ۴۹
عوامل اجتماعی موثر در بهداشت روانی ۵۱
مرکز راهنمایی کودک ۵۲
کودکان و نوجوانان ناسازگار ۵۳
علل پیدایش رفتار کودکان و جوانان ناسازگار ۵۴
علل عاطفی ۵۵
درمان ۵۶
پیشگیری ۵۷
جامعه مورد مطالعه ۶۰
حجم نمونه ۶۰
روش نمونه گیری ۶۰
ابزار اندازه گیری در تحقیق ۶۰
روش تحقیق ۶۱
روش آماری ۶۲
تجزیه وتحلیل یافته ها ۶۳
بحث ونتیجه گیری ۷۱
محدودیت های تحقیق ۷۲
پیشنهادات ۷۲
ضمائم ۷۳
پرسشنامه سلامت عمومی (QHG) 74
منابع و مآ خذ ۸۱

چکیده :

هدف از تحقیق حاضر بررسی تأثیر زنگ ورزش بر روی سلامت روانی دانش آموزان مقطع پنجم ابتدایی شهرستان ابهر که فرضیه های عنوان شده عبارتند از مقایسه سلامت روانی در بین دانش آموزان ورزشکار و غیر ورزشکار و فرضیه دوم عبارتند از بررسی افزایش زنگ ورزش بر روی سلامت روانی دانش آموزان که جامعه مورد مطالعه عبارتند از دانش آموزان مقطع پنجم ابتدایی شهر ابهر که ۸۰نفر به عنوان نمونه انتخاب گردیده که انتخاب نمونه ها بطور تصادفی بوده است و جهت آزمون فرضیه ها از روش آماریtمتغییر مستقل و…. استفاده گردیده که نتایج بدست آمده نشان می دهد که تاثیر افزایش زنگ ورزش در بالا رفتن سلامت روانی دانش آموزان می تواند تاثیر زیدی داشته باشد و همین طور بین دانش آموزان ورزشکار و غیر ورزشکار از لحاظ سلامت روانی تفاوت معنی داری وجود دارد .

مقدمه :

نوجوانی و کودکی دوره ای از زندگی انسان را تشکیل می دهد که مخصوصا برای طرح سوال درباره ارزشهاو اصول اخلاقی و ایجاد سلامت روانی مساعد است . جیمز ویلسون معتقد است که انسان با حس ایجاد سلامت روانی. حسی که خیلی تجلی می کند می تواند زندگی رو به آرامش برای خود رقم بزند کودکان با توانایی حرف  زدن متولد می شوند اما اگر کسی حرف زدن را به آنها یاد ندهد آنها حف نخواهند زد همین متولد در ایجاد سلامت روانی هم می تواند دخالت داشته باشد به طوری که اگر در محیط خانه و یا حتی مدرسه در ایجاد سلامت روحی و روانی برای کودکان قدم برنداشته حتما کودک دچر حالات روانی مانند اضطراب ، گوشه گیری ……………و موارد دیگر خواهد شد که قضاوت اخلاقی بر دلایل و برهایی استوار است که این برهانها را بر حسب دیدگاه ها هدفهایی که آنها را بر می انگیزند به شش مرحله تقسیم کرده و آن گاه دوباره در سه سطح جای داده است که به دلیل رویدادهای اجتماعی وپیامد های منحصر به فرد در دوران کودکی و دوره ها ی بهرانی برای فرزند و گاهی اوقات روابط نامناسب والدین با هم دیگر در جلوی چشم کودک باعث تحولاتی در روحیه کودک می شود که گاه با تاوان سختی روبه روست . سلامت روانی و ایجاد آن در افراد در تمامی سنین مورد اهمیت قرار می گیر که باعث ترقی و رسین به اوج می شود و گاهی آدمی با ایجاد روحیه سالم و بی دغدغه می تواند به اوج خود شکوفایی برسد که تمام این رسیدن ها به عواملی مانند خانه – خانواده – والدین و مدرسه و مربیان بستگی دارد که به عنوان مثال و مسئله ای که در تحقیق حاضر مورد توجه است رسیدن به اوقات آزاد کودکان به کارها و عملیات سالم و توجه به اطراف دور و بر خود و استفاده بهینه می تواند در ایجاد سلامت روانی دخالت داشته باشد و همین طور خانواده که در رسیدن به شکوفایی کودک چه از لحاظ فکری – جسمی می تواند نقش موثر داشته باشد .

در برخی از جوامع ، تغییر موقعیت به کمک مراسم ورود که گذر از کودکی به بزرگسالی رااز نظر اجتماعی نشان می دهد باعث اختلالاتی در سلامت روانی می شود که آن را می توان با محبت و کارهای روزانه – شرکت داشتن در محافل دوستانه سلامت جبران کرد .

پروژه بررسی تاثیر زنگ ورزش بر روی سلامت روانی دانش آموزان

قیمت : 7000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : چهارشنبه, ۹ آذر ۱۴۰۱
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright powerpoint24.ir 2009-2022