:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • دانلودترجمه مقاله اصول اخلاقی حفاظت و نگهداری

  دسته :

  معماری

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده 13
  قیمت : 9500 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد دانلودترجمه مقاله اصول اخلاقی حفاظت و نگهداری :
دانلود ترجمه مقاله  اصول اخلاقی حفاظت و نگهداری
فهرست
عنوان انگلیسی The ethics of conservation, some dilemmas in cultural built heritage projects in England
عنوان ترجمه اصول اخلاقی حفاظت و نگهداری ؛ برخی مشکلات و تنگناهای موجود در پروژه های میراث فرهنگی ساختمانی در انگلستان
دسته معماری
تعداد صفحات ترجمه شده ۱۳
فرمت ترجمه ورد

چکیده

هدف- هدف از این مطالعه پشنهاد کمک به توسعۀ مدیریت طرح حفاظت، از طریق بررسی چند تنگنای اخلاقی می باشد که معمولا در پروژه های محافظت ونگهداری با آنها برخورد میشود.

طرح/روش شناسی/نگرش- نگرش عبارت است از بررسی دقیق و مفصل ادبیات و نوشته های موجود و جهت دهی خط مشی اخیر.

یافته ها- پاسخ کارشناس به تنگناهای مختلف نه تنها مشروط به قوانین اجرای نهادهای حرفه ای مختلف است بلکه شناسایی و تصدیق صریح مجموعۀ بسیار متفاوتی از تنگناهای اخلاقی که در پروژه های حفاظت با آنها برخورد می شود را نیز شامل می گردد. این مقاله اطلاعاتی در اختیار مشاوران،  مدیران، تجار متخصص، فرهیختگان و مخاطبان غیرمتخصص قرار می دهد.

کلیدواژه: اخلاقیات حرفه ای، حفاظت، پایداری اقتصادی، میراث

مقدمه

در یک مفهوم گسترده، علم اخلاق را می توان به عنوان انعکاس فلسفی صریح بر طرز رفتارها و اعتقادات اخلاقی لحاظ کرد. به طور اخص، علم اخلاق عبارت است از مطالعۀ ارزش ها و رسوم افراد یا گروه ها و همچنین تحلیل و استفاده از مفاهیم درست و غلط و مفاهیم مسئولیت. علم اخلاق در اصل مسیر مباحثۀ بین سئوالات اخلاقیات و ارزش ها را جهت می دهد. ابزار اصلی علم اخلاق پرسش سوالاتی بوده است که بسیاری از فرضیات پیرامون یک حرفه را با دقت و موشکافی بسیار در نظر داشته و جامعیت، عدم تناقض و امید بخشی این فرضیات را مورد بررسی قرار داده است. چنین بررسی های در دست اقدام از اهمیت برخوردار هستند. زیرا موضوعاتی در قلب بحث اخلاقیات وجود دارد که تعهد و درگیری مداوم را می طلبد. در حال که نتیجۀ اصل بحث باید توسعۀ ارزش ها و اصول هسته ای که کار حرفه ای را شکل می دهند می باشد. پذیرش مسئولیت یک حرفه با هدف خدمت در جهت منفعت عمومی از عیارهای آن شغل محسوب میشود و این مستلزم همراهی صریح یعنی عضویت آن جهت منکوب کردن پیشرفت شخصی در این مسئولیت می باشد. در حالی که جزئیات دقیق خدمت رسانی به نفع عمومی در بین فعالیت های حرفه ای مختلف متفاوت است، توجه به منافع قانونی و شرعی کارمندان، مشتران، کافرمایان و سایر انجمن هایی که متکی به تمامیت و عینیت پیشه های مختلف هستند می باشد. نقطۀ مقابل این مسئولیت ها عبارت است از

دانلودترجمه مقاله اصول اخلاقی حفاظت و نگهداری

قیمت : 9500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : سه شنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright powerpoint24.ir 2009-2022