:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله نظارت شرایط دریل کاری بر مبنای انتشار صوت

  دسته :

  مکانیک

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده 6
  قیمت : 3500 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله نظارت شرایط دریل کاری بر مبنای انتشار صوت :

ترجمه مقاله نظارت شرایط دریل کاری بر مبنای انتشار صوت (بست موج)

فهرست

عنوان انگلیسی مقاله: Acoustic emission based drill condition monitoring during drilling of glassphenolic polymeric composite using wavelet packet transform
عنوان فارسی مقاله: نظارت شرایط حفاری بر مبنای انتشار صوت (حفر کننده) در طول حفاری ترکیب پلیمری فنل/شیشه با استفاده از تغییر بسته موج
دسته: مکانیک
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۶
چکیده ترجمه:
برای تشخیص و ارزیابی وضعیت ابزار به مجموعه مناسبی از سیگناله ای فنی جریانی نیاز بوده که این سیگنال حسگر مناسبی برای بازنگری و کنترل این موقعیت ها می‌باشد. در این مبحث بسته موج متغیر به عنوان ابزاری بوده که از آن برای تشخیص سیگنال های نشر صوتی موقعیت پلیمر یک شیشه مصنوعی طول حفاری استفاده می‌شود. نتایج نشان می دهد که شاخص های نظارت انتخاب شده از ضریب بسته‌های موج استخراج به طور موثر قادر به تشخیص شرایط مته است.
١. مقدمه
در سالهای اخیر استفاده از (باخت) ضریب‌های مواد مرکب در هر حوزه مهندسی به خاطر مقرون به صرفه بودن مواد پیشرفت داشته است. هر چند که تعین ویژگیهای مواد مرکب به خاطر وجود ٢ یا چند فاز مختلف مورد تردید بوده و با اشکال روبه‌رو می‌شود. حفاری یکی از فرایندهای ماشینی است که در مواد مرکب بطور جدی دنبال می‌شود در حالیکه اجزای خروجی ترکیب که برای کامل کردن مجموعه نیاز بوده و معمولاً نزدیک به شبکه‌ها بخش توری تشکیل می‌شوند. حفاری فرآیند پیچیده‌ای است که خصوصاً با وجود فاکتورهای مشخص در مواد مرکب بطور تصادفی بر مجمر ابزار تاثیر گذاشته و آنرا فرسوده می‌کند. خطرات متعدد کوچکی امثال ترک خوردگی قالب بافت داخلی (ماتریکس) قالب و شکستگی الیاف خارجی وجود داشته که تمام این خطارت شامل حفره‌ها و پرش‌های مواد بوده که در طول حفاری مواد ایجاد می‌شوند. سطح این خطارت وابسته به وضعیت ابزار برش در طورل ماشینی کردن تنها دارد. برای جلوگیری از بروز خسارت در کار مواد به خاطر مته (حفر کننده) ناقص معمولاً قبل از اینکه عمر مفید ابزار تمام شود تعویض می‌شود حتی با رعایت کردن این اصل راهی برای پیش‌بینی مته‌های معیوب وجود ندارد. با این اطلاعات راهی معتبر ایجاد شده تا موقعیت وضیعیت مته‌ها را بطور اتوماتیک و متوالی کنترل شود.

ترجمه مقاله نظارت شرایط دریل کاری بر مبنای انتشار صوت

قیمت : 3500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : یکشنبه, ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright powerpoint24.ir 2009-2022