:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری

  دسته :

  مدیریت

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده 23
  قیمت : 8000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری :

ترجمه مقاله فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری

فهرست

عنوان مقاله اصلی :
Organizational culture and intellectual capital: a new model

عنوان ترجمه شده : فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری: یک مدل جدید

دسته :مدیریت

فرمت : ورد

تعداد صفحات فایل ترجمه شده : ۲۳ صفحه

 دانلود رایگان فایل مقاله اصلی به زبان انگلیسی

چکیده

هدف – هدف این تحقیق بررسی ارتباط بین مفاهیم فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری است تا طرح مدلی را برای بررسی سرمایه فکری امکان پذیر نماید. این الگو فرهنگ را به عنوان یک جزء لازم از سرمایه فکری معرفی می نماید.

طراحی / روش شناسی/ شیوه- مطالعه با تحلیلی از رابطه بین مفاهیم فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری آغاز می شود. سپس الگوهای اصلی مورد استفاده در بررسی سرمایه فکری را تحلیل می نماید، در حالیکه تمرکز آن بر ساختار آنها و جایگاه فرهنگ می باشد. اهمیت این سرمایه برای سازمان ها مورد تاکید قرار دارد.

یافته ها – مقاله، الگویی جدید برای بررسی سرمایه فکری پیشنهاد می نماید. این الگو فرهنگ را به عنوان هسته مرکزی در نظر می گیرد که سرمایه های متجمع در حول آن شکل می گیرند. اهمیت سرمایه فکری در سازمان هایی در دو سطح مشاهده می شود: فرهنگ ملی و فرهنگ سازمان. اینها اشکال لازم می باشند و بینشی درونی به الگوی پیشنهادی می دهند.

اصالت/ ارزش – الگوهای بررسی سرمایه فکری، فاقد منطق درونی هستند که عوامل را با متغیرهای مورد کاربرد به هنگام معرفی سرمایه فکری به عنوان یک بدنه، تطابق می دهند. نوعی تمایل وجود دارد که هر کدام از عوامل یا سرمایه های مذکور را به طور مستقل و بدون نیاز به مرتبط ساختن آنها، در نظر می گیرد. این مقاله تمرکز خود را بر جستجوی منطق درونی ذکر شده و در نظر گرفتن فرهنگ به عنوان یک عامل کلیدی در آن متوجه قرار می دهد. این کار تمرکز جدیدی بر نقش ایجاد می نماید که به واسطه پیکره بندی سرمایه فکری در هر واحد تجاری ایفا می گردد.

کلیدواژه: فرهنگ سازمانی, سرمایه فکری, مدلسازی

ترجمه مقاله فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری

قیمت : 8000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : پنج شنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۱
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright powerpoint24.ir 2009-2022