:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله رفتارهای شهروندی سازمانی، تعهدات و اثر یادگیری سازمانی

  دسته :

  مدیریت

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده 10
  قیمت : 3500 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله رفتارهای شهروندی سازمانی، تعهدات و اثر یادگیری سازمانی :

ترجمه مقاله رفتارهای شهروندی سازمانی، تعهدات و اثر یادگیری سازمانی

فهرست

عنوان انگلیسی مقاله: The Organizational Citizenship Behaviors and Organizational Commitments of Organizational Members Influences the Effects of Organizational Learning
عنوان فارسی مقاله: نفوذ رفتارهای شهروندی سازمانی و تعهدات سازمانی اعضا بر یادگیری سازمانی
دسته: مدیریت
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ١٠
چکیده ترجمه:
هدف از این مطالعه بررسی رابطه بین رفتارهای شهروندی سازمانی، تعهدات سازمانی و اثر یادگیری سازمانی می باشد. محققان تناسب شخص- سازمان، (تناسب P-O) را به عنوان پس زمینه نظری بکار بردند. محققان ٢٠٠ پرسشنامه بین ١٢ شرکت توزیع نمودند، میزان پاسخهای نهایی ۵٢.۵٪ بود (١٠۵/٢٠٠). در این مطالعه، محققان با استفاده SEM ،٣ فرضیه در مورد رفتار شهروندی سازمانی، تعهد سازمانی و اثر یادگیری سازمانی را آزمون نمودند. نتایج حاصل از این پژوهش نشان می دهد که رفتارهای شهروندی سازمانی و تعهد سازمانی اثر یادگیری سازمانی را به طور مثبت تحت تاثیر قرار می دهند. و رفتارهای شهروندی سازمانی می توانند به طور مثبت تعهدات سازمانی را تحت تاثیر قرار دهند.
مقدمه 
بنابراین هدف از این مطالعه سه چیز است: (١) ما می خواهیم معنا و مشخصات رفتارهای شهروندی سازمانی در این مطالعه را کشف نماییم (٢) ما می خواهیم از معنا و ویژگی های تعهدات سازمانی در این مطالعه مطمئن شویم (٣) ما می خواهیم بررسی نماییم که رفتارهای شهروندی سازمانی و تعهدات سازمانی به طور مثبت یادگیری سازمانی را تحت تاثیر قرار می دهند. سوالات اصلی تحقیق در این مطالعه عبارتند از: (١) معنا و ویژگی های رفتارهای شهروندی سازمانی در این مطالعه چیست؟(٢) معنا و ویژگی های تعهدات سازمانی چیست؟ (٣) چگونه رفتارهای شهروندی سازمانی و تعهدات سازمانی یادگیری سازمانی را تحت تاثیر قرار می دهد؟

ترجمه مقاله رفتارهای شهروندی سازمانی، تعهدات و اثر یادگیری سازمانی

قیمت : 3500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : یکشنبه, ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright powerpoint24.ir 2009-2022