:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله برون سپاری تحقیق و توسعه و اثربخشی سرمایه گذاری های ملموس

  دسته :

  مدیریت

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده29
  قیمت : 11000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله برون سپاری تحقیق و توسعه و اثربخشی سرمایه گذاری های ملموس :

ترجمه مقاله برون سپاری تحقیق و توسعه و اثربخشی سرمایه گذاری های ملموس

فهرست

عنوان انگلیسی مقاله: R&D Outsourcing and the Effectiveness of Intangible Investments: Is Proprietary Core Knowledge Walking out of the Door?
عنوان فارسی مقاله: برون سپاری تحقیق و توسعه و اثربخشی سرمایه گذاری های ملموس: آیا دانش مرکزی اختصاصی نیز از محدوده (شرکت) خارج می شود؟
دسته: مدیریت
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۲۹
چکیده ترجمه:
سرمایه گذاری های خاص رابطه ملموس می تواند به عنوان شمشیر دولبه ای باشد، زیرا نه تنها باعث تسهیل نظارت روابط کسب و کار بلکه باعث انتقال دانش های ناخواسته نیز می شود. با مطرح کردن نظریه هزینه های معاملاتی و دیدگاه رابطه ای واحد، به تحلیل اثربخشی این سرمایه گذاری ها در توافقات برون سپاری تحقیق و توسعه از نقطه نظر مشتری می پردازیم. به این بحث می پردازیم که، در زمان برون سپاری شرکت های کسب و کار، حفاظت های مورد قبول مشتری برای جلوگیری از ریزش، باعث کاهش اثربخشی سرمایه گذاری های خاص فروشندگان می گردد. با استفاده از داده های پژوهشی اصلی، از ١٧٠ شرکت اروپایی و شرکت های فناوری پیشرفته ایالات متحده، دریافته ایم که سهم این سرمایه گذاری ها در ارتباط با عملکرد مشتری که باعث کاهش هر چه بیشتر دانش مرکزی مشتری می شود برای اجرای خدمات مورد نیاز می باشد به جز در مواردی که برون سپاری در موارد غیرانتفاعی می باشد. این مورد نشان می دهد که، زمانیکه خطرات اختصاصی مرتبط با برون سپاری شرکت های کسب و کار افزایش می یابد، مشتری قادر به دریافت ارزش کمتری از سرمایه گذاری های ارتباط خاص فروشنده می باشد.
کلیدواژه: ظرفیت جذب, خطرلت اختصاصی, سرمایه گذاری رابطه خاص ناملموس, دانش مرکزی اختصاصی, برون سپاری تحقیق و توسعه
مقدمه:
تحقیقات در مورد توافق فروشنده خریدار نشان می دهد که شرکا هر چه روابط شان طولانی تر باشد، منابع ارزشمند بیشتری را از طریق سرمایه گذاری های رابطه خاص (RSIs) گرداوری می کنند (Dyer and Hatch, ٢٠٠۶; Madhok and Tallman, ١٩٩٨; Zajac and Olsen, ١٩٩٣). این سرمایه گذاری ها نه تنها شامل تجهیزات و تخصص خاص می باشد (Williamson, ١٩٨۵)، بلکه نیازمند اعتماد، روابط فردی، تعهدات اجتماعی، و مکانیسم های هماهنگی بیت شرکتی خاص می باشد (Dyer and Singh, ١٩٩٨; Levinthal and Fichman, ١٩٨٨; Ring and Van de Ven, ١٩٩۴). پژوهش های قبلی نشان داده است که این سرمایه گذاری ها نقش مهمی را در عملکرد توافق بین فروشنده خریدار (Dyer, ١٩٩۶; Kim and Mahoney, ٢٠٠۶; Lado et al., ٢٠٠٨) و به طور کلی، در تمام اتحادهای راهبردی (Ariño and De la Torre, ١٩٩٨; García-Canal et al., ٢٠٠٣; Zollo, et al., ٢٠٠٢) دارند.

ترجمه مقاله برون سپاری تحقیق و توسعه و اثربخشی سرمایه گذاری های ملموس

قیمت : 11000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : دوشنبه, ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright powerpoint24.ir 2009-2022